71 397-05-36 | 503-304-231 | kasacja.pojazdow5@wp.pl

Złomowanie

Kasacja Pojazdów w Rakoszycach to firma, która posiada siedzibę we Wrocławiu. Wykonywane przez nas usługi świadczymy jednak na terenie całego województwa dolnośląskiego. Złomujemy zgodnie z zezwoleniem na demontaż i kasację pojazdów nr SPO.III.BZ.6620-2/17/08 wpisanym do rejestru pod numerem SD/4

Warto wybrać profesjonalną stację demontażu, która posiada stosowne uprawnienia i gwarantuje rzetelne uregulowanie spraw od strony prawnej. Po nowelizacji ustawy, nielegalna kasacja pojazdów podlega rygorystycznie zaostrzonym karom. Ponadto należy zdawać sobie sprawę z faktu, że pojazdy które nie posiadają zaświadczenia o dokonanej kasacji, nadal znajdują się w ewidencji zarejestrowanych pojazdów. W późniejszym okresie może się to wiązać z nieprzewidzianymi przez Państwa nieprzyjemnościami (przykładowo rezygnując z ubezpieczania OC, za brak jego ciągłości powyżej okresu dwóch tygodni, Fundusz Gwarancyjny nalicza karę w kwocie 500 euro).

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy, fachowe podejście i kompetentna kadra pracowników, których zatrudniamy, zagwarantują Państwu zadowolenie z jakości świadczonych przez usług. Podkreślamy fakt, iż wybierając profesjonalną stację demontażu zyskują Państwo pewność, że od strony prawnej zostaną załatwione wszelkie niezbędne formalności a tym samym unikną państwo ewentualnych problemów w przyszłości.